Haber

Host Terror: Evin İçine Atlamak ve Bacadan Müzik Dinlemek

Bursa’da bir konut sahibi, kiracısını alt katta oturtmak için birçok farklı yönteme başvurdu. Ev sahibi gece yarısı tencere tavalarla gürültü yapıyor ve bacadan müzik çalıyor.

Evin içinde tencere tava zıplayan ve bundan da memnun olmayan ev sahibi, gece alt katta baca borusunu delerek müzik çaldı.

Bursa’nın İznik ilçesinde Yeşil Cami Mahallesi Büke Sokak’ta bulunan 2 katlı evin giriş katında ailesiyle birlikte yaşayan Nusret Durmaz, üst kattaki konutun sahibi Tenzile B.’nin manevi baskılarına maruz kaldı. . Evin içine atlayıp tencere tava çalan ve bununla da yetinmeyen ev sahibi, gece alt katta baca borusunu delerek müzik çaldı.

Nusret Durmaz, ev sahibinin yaptıklarını cep telefonuyla tek tek kaydetti.

Resmen mağdur olan kiracı Nusret Durmaz, konut sahibinin yaptıklarını cep telefonuyla tek tek kaydetti. Kayıt sırasında ev sahibi hanımın, kiracının evine baca deliğinden müzik çaldığı, evi bastığı ve saldırdığı da görüntülerde yer aldı. Kiracı Durmaz, İznik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi oldu.

İşte o anlar ⬇️

“Amaç daha yüksek fiyata kiralamak”

Korku dolu anları anlatan Kiracı Durmaz, “2 yıldır bu evde oturuyoruz. Her ay kiramızı ödüyoruz. Amacı daha yüksek bir fiyata kiralamaktır. Bize soba borusundan müzik dinletti. Bu mevcut durum toplumun kanayan yarasıdır. Eğer haklıysan, pes etme. Zorbalık bunları yapmaz. Şikayet ettik”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu